Samurajský kurz

Kód: 56
Značka: Dej to nej
2 999 Kč
Momentálně nedostupné

Chcete se stát na jeden den samurajem? My Vám to umožníme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co darujete

Darujete neobvyklý a opravdu velmi jedinečný zážitek Samurajský kurz. V rámci zážitku bude obdarovaný obléknut do tradičního samurajského kostýmu a to včetně potřebných doplňků. Konzultant v roli samuraje (uči deši batto džucu) s ním bude rozprávět o historii středověkého Japonska a vrstvě samurajů. Celý zážitek se skládá z vyprávění o tří nejznámějších aktivitách samurajů za éry Tokugavského šógunátu -  cesty meče, cesty čaje a kaligrafie. Na závěr lektor kurzu předvede na makiwaře pověstnou ostrost legendárního samurajského meče, kterou si účastník také vyzkouší. Kromě nezapomenutelného zážitku, který bude trvat cca 2 hodiny si obdarovaný odnese i knihu a výsledek své sekací zkoušky tamešigiri.

Kurz je určen jak pro muže, tak i pro ženy. Ženy budou oblečeny do kimona.

Samurajský kurz nabízíme buď pro 1 osobu, 1 osobu s doprovodem (fotografem) nebo pro 2 osoby. 

Speciální předpoklady

Samurajský kurz je určen pro všechny nadšence samurajského umění začátečníky. Speciální předpoklady pro absolvování tohoto kurzu neexistují. Doporučený věk obdarované osoby je 18 let, pro mladší klienty je nutná přítomnost zletilého zástupce. Kurz není určený pro adepty bojového umění! 

Sezóna a počasí

Počasí nemá na samurajský kurz žádný vliv. 

Počet účastníků

Certifikát na Samurajský kurz je určen pro jednu osobu nebo jednu osobu jako doprovod. Certifikát je možné zakoupit také pro 2 osoby.

Rezervace a termíny

Obdarovaný si rezervuje termín sám dle svých časových možností na kontaktech, které jsou nedílnou součástí dárkového certifikátu.

Rezervace termínu  je možná alespoň 14 dní před plánovaným termínem.

Tento zážitek je vhodným dárkem pro muže, ale i pro ženy.